Zgłoś się na Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking – mistrzostwawroclawia.pl

Redakcja

4 stycznia, 2024
Przyjdź i zmierz się z Mistrzostwami Wrocławia w Nordic Walking. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności chodzenia i przy okazji nawiązać nowe znajomości. Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 17 marca, nad Jeziorem Maltańskim we Wrocławiu. Możesz zarejestrować się z partnerem lub indywidualnie; dla osób, które zapiszą się razem, przewidziane są nagrody zespołowe. Niezależnie od tego, czy szukasz rozrywkowego dnia z przyjaciółmi, czy chcesz poddać swój trening próbie i rywalizować z innymi piechurami z całego świata, to wydarzenie jest dla Ciebie! Zapisz się już teraz i zobacz jak daleko możesz zajść!

Jak zapisać się na mistrzostwa Wrocławia w nordic walking?

Jeśli jesteś gotowy, aby rzucić sobie wyzwanie i sprawdzić, co potrafisz w Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking. Zapisz się na Wrocławskie mistrzostwa w Nordic Walking. Wyzwanie możesz podjąć na 2 różnych trasach dla dorosłych oraz 1 trasie przygotowanej specjalnie dla dzieci:
  • Trasa rekreacyjna – dla dorosłych
  • Trasa profi – dla dorosłych
  • Trasa przedszkolaka – dla dzieci
Podaj podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, date urodzenia oraz miasto. W przypadku zapisu dzieci, konieczne są również dane opiekuna.

Kiedy i gdzie się zapisać?

Chcesz wziąć udział w rywalizacji z innymi chodziarzami z całej Polski i przeżyć Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking? W takim razie koniecznie musisz się zapisać! Tegoroczne biuro zawodów zostanie otwarte w sobotę na Torze Wyścigów Konnych Partynice we Wrocławiu. Biuro będzie zlokalizowane w budynku na lewo od Trybuny Głównej. Żeby zapisać się do zawodów musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Informacje zawartę w formularzu, pozwolą na uczciwą klasyfikację zawodników oraz podział na trasy. Uczestnicy zoobligowani są do złożenia prawidłowo wypełnionych formularzy zgłoszeniowy do zawodów, na adres mail organizatora zawodów lub zarejestrować się poprzez stronę i dokonać opłaty zgodnie z regulaminem.

Polecane: