Jakie korzyści można osiągnąć będąc sponsorem mistrzostw nordic walking?

Redakcja

7 stycznia, 2024
Jeśli tego lata szukasz sposobu na nawiązanie kontaktu z aktywną i otwartą na świat publicznością, dlaczego nie skorzystać z możliwości zostania partnerem Mistrzostw Nordic Walking? Jako sponsor, Twoja firma będzie miała szansę dotrzeć do tysięcy osób myślących o fitnessie, które wcześniej mogły nie wiedzieć o Twojej firmie. Możesz obawiać się, że sponsorowanie czegoś takiego jak mistrzostwa w nordic walking jest zbyt niszowe i nie będzie warte Twojego czasu ani pieniędzy. Ale nic nie może być dalsze od prawdy! Istnieje wiele wspaniałych powodów, dla których powinieneś rozważyć współpracę z tym wydarzeniem, jeśli działasz w jakiejkolwiek branży sportów outdoorowych. Spójrzmy na niektóre z korzyści, że partnerstwo z tym wydarzeniem może przynieść.

Jak zostać sponsorem mistrzostw?

Chcesz zostać sponsorem mistrzostw w nordic walking i innych wydarzeń sportowych? W takim razie. będziesz musiał skontaktować się z zespołem sprzedaży, aby zacząć promocje. Jeśli jesteś zainteresowany sponsoringiem, powinieneś skontaktować się jak najszybciej, aby mieć wystarczająco dużo czasu na wynegocjowanie najlepszej możliwej umowy. W przypadku imprez nordic walking negocjacje będą prawdopodobnie dotyczyły płatności gotówkowej, umieszczenia logo w materiałach dotyczących imprezy oraz logo na stronie internetowej. W zależności od wydarzenia, mogą być również dostępne prawa do transmisji. Jeśli jesteś zainteresowany innymi dyscyplinami sportowymi, powinieneś skontaktować się bezpośrednio z odpowiednimi organami zarządzającymi sportem, aby dowiedzieć się, czy zbliżają się jakieś wydarzenia, które mógłbyś sponsorować.

Jakie obowiązki ma sponsor mistrzostw w nordic walking?

Jako sponsor będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów imprezy. Może to obejmować pokrycie wszelkich kosztów produkcji, nagród pieniężnych oraz kosztów podróży dla zawodników. W zależności od kwoty, którą zdecydujesz się zasponsorować, możesz również zyskać prawa do brandingu w materiałach dotyczących imprezy. Jeśli zdecydujesz się zostać złotym lub platynowym sponsorem, otrzymasz dodatkową ekspozycję w materiałach i podczas samego wydarzenia. Obejmuje to logo na plakacie imprezy, logo na dużym ekranie oraz umieszczenie logo na strojach zawodników. Twoje logo może być również umieszczone we wszelkich relacjach medialnych z wydarzenia, jak również na stronie internetowej wydarzenia. W zależności od wysokości kwoty sponsoringu, można również uzyskać dostęp do biletów VIP.

Co możesz osiągnąć jako sponsor?

Najważniejszą korzyścią, jaką możesz odnieść jako sponsor, jest zwiększenie świadomości marki. Sponsorując wydarzenie, możesz nawiązać kontakt z dużą i aktywną publicznością. Możesz wykorzystać tę zwiększoną świadomość marki do zwiększenia sprzedaży lub zapisów dla swojej firmy. Wiele marek związanych ze zdrowiem i fitnessem może skorzystać ze sponsorowania imprez nordic walking. Marki outdoorowe i sportowe mogą również sponsorować imprezy nordic walking, aby dotrzeć do aktywnej publiczności, która być może nie korzystała wcześniej z ich produktów. Inną bardzo ważną korzyścią, którą otrzymujesz jako sponsor, jest możliwość oznaczenia swojej firmy podczas wydarzeń. Twoje logo może być widoczne w wielu miejscach, takich jak scena czy duże ekrany. Prawdopodobnie będzie również widoczne na zdjęciach robionych podczas wydarzeń.

Polecane: